Garnier Fructis – Cudowny Olejek Odżywienie i Blask

Product Name:Cudowny Olejek Odżywienie i Blask
Rating:

Firma Garnier upodobała sobie szlachetne oleje używane w kosmetyce. O ile w niektórych preparatach kosmetycznych znajdziemy ich naprawdę niewiele, o tyle w olejku „odżywienie i blask” przeznaczonym do wszystkich rodzajów włosów pojawiają się w dużym stężeniu. Widać, że nie znalazły się tu przypadkiem.

Garnier-Fructis-Cudowny-Olejek-Odżywienie-i-Blask

OPIS:

W tym kosmetyku olejki odgrywają główną rolę. Mniej tu chemicznych składników, więcej naturalności i pielęgnacji. Sugeruje to już sam kształt buteleczki, gdyż wygląda ona jak kropla płynnego oleju. Opakowanie jest bardzo ładne i estetyczne. Wygląd butelki niesie jasny przekaz co do przeznaczenia i zawartości produktu.
Olejek zawiera dwa drogocenne olejki do włosów:

 • Olejek arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil) – zwany płynnym złotem Maroka- to jeden z droższych i bardziej cenionych olejów na świcie. Do wyprodukowania 1 litra oleju potrzeba aż 30 kg owoców i 8 godzin pracy. Ten wysiłek się jednak opłaca. Arganowy specyfik ma silne właściwości regeneracyjne i zatrzymuje procesy starzenia, ponieważ wspomaga odnowę komórek. Panie, które mają łamliwe, przesuszone włosy powinny się z nim zaprzyjaźnić.
 • Olejek z kamelii (Camellia Oleifera Seed Oil) – jest to od wieków znany i stosowany w Japonii olejek, który zawiera unikalny składnik pielęgnujący włosy: skwalan. Ochrania on warstwę lipidową skóry oraz włosów i równoważy wydzielanie sebum. Co ciekawe, skwalan był do tej pory dostępny wyłącznie w drogich, ekskluzywnych kosmetykach. Teraz my również możemy poznać jego moc odmładzania i odnowy. Olej z pestek kamelii ma właściwości silnie nawilżające i regenerujące, a przy tym zawiera moc witamin A, B, E oraz chroni przed szkodliwym promieniowaniem.

Miłą wiadomością będzie również to, że olejek ma w swoim składzie wyłącznie przyjazne silikony, w tym jeden lotny. Alkoholu i substancji zapachowych również jest tu niewiele.

Producent zapewnia o jego efektywności i rzeczywiście efekt regeneracji i odżywienia można zobaczyć szybko. Kosmetyk ładnie nabłyszcza włosy, ale w żadnym razie ich nie obciąża ani nie natłuszcza. Bardzo przyjemnie pachnie: delikatnie, a zarazem nieco orientalnie.

Ułatwia on również rozczesywanie splątanych pukli. Dobra wiadomość zwłaszcza dla kobiet, które mają przesuszone i wiecznie splątane po myciu włosy.

Buteleczka zawiera aż 150 ml olejku, to naprawdę dużo w porównaniu z innymi produktami.

„Cudowny olejek” wyposażony jest w wygodną, sprawną pompkę, która ułatwia dozowanie produktu i zwiększa jego wydajność. Przycisk pompki jest maleńki i bywa, że palec ślizga się po nim.

PRZEZNACZENIE:

Olejek jest uniwersalny: przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, można zatem śmiało kupić go na wakacyjny wyjazd do spółki z przyjaciółką. Jeden wspólny kosmetyk, więcej miejsca w bagażu. Nabłyszcza i odżywia, dba o końcówki włosów, dyscyplinuje je. Regeneruje i pozostawia ładny zapach na włosach. Chroni przed słońcem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Użycie jest trojakie:

 1. Przed myciem włosów, jako maseczka olejkowa pozostawiona na 30 min na włosach, a następnie zmyta szamponem.
 2. Jako dodatek do ulubionej odżywki lub maski do włosów (wystarczy tylko jedna porcja). Maseczkę lub odżywkę stosuj jak zwykle.
 3. Na suche włosy- jako szybki, upiększający i dyscyplinujący włosy zabieg.

ZALETY:

 • duże natężenie olejków pielęgnacyjnych o wysokiej jakości
 • lekka formuła
 • przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów
 • natychmiastowy efekt
 • duża pojemność (150 ml)
 • przyjemny, lekko orientalny zapach
 • ładna buteleczka

WADY:

 • mały i trochę śliski przycisk dozownika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.