Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase

Product Name:Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase
Rating:

Kolejny produkt z serii „dwufazowy olejek”. Konkurencyjna firma Dove wypuściła na rynek bardzo udaną wersję dwuskładnikowej odżywki, czy udało się to również firmie Schwarzkopf?

Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase jest nastawiona na specjalistyczną pielęgnację. Ma za zadanie wydobyć piękno koloru włosów farbowanych i zadbać o poszczególne pasma.

Gliss-Kur-Ultimate-Color-Bi-Phase

OPIS:

Odżywka zamknięta jest w przezroczystą buteleczkę z atomizerem, jej użycie jest więc wygodne, szybkie i bezproblemowe. Ma bardzo ciekawy wygląd, ponieważ wyraźnie widać dwie fazy kosmetyku, oddzielone od siebie (jasna- lżejsza- pływa po powierzchni, gęstsza, o intensywnie różowym kolorze jest cięższa, więc wytrąca się na dnie preparatu).

Dwufazowe odżywki są świetnym preparatem na lato. Nie obciążają włosów. Lżejsza, pielęgnacyjna warstwa szybciej się wchłania w głąb włosa, aby zapewnić mu natychmiastową ochronę. Na powierzchni pozostaje zatem wyłącznie ta faza, która odpowiada za wygładzenie, zdyscyplinowanie oraz- tak jak w przypadku Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase – wydobycie pięknego koloru po farbowaniu i podkreślenie pasemek. Odżywka ma słuszną nazwę, błędem byłoby nazwać ja „olejkiem do włosów”, ponieważ zawiera jedynie olejek z pestek moreli (Prunus Armeniaca Kernel Oil), pojawiający się dopiero na szóstym miejscu w składzie kosmetyku. Nie możemy jednak umniejszyć tak cennemu olejkowi rangi, jaką pełni w preparacie. Jest to bowiem olej, który zawiera wyjątkowo silne stężenie dobrych kwasów tłuszczowych oraz witamin. Olejek z pestek moreli zawiera bardzo silne właściwości nawilżające, a to jest istotną sprawą przy pielęgnacji włosów farbowanych. Ma wybitną zdolność wnikania do wnętrza komórek włosów, nie pozostawiając na ich powierzchni tłustej warstwy. Ze względu na wydzielenie w produkcie fazy lżejszej, w której króluje wyżej wymieniony olej- mamy dodatkową pewność, że do wnętrza włosa szybko wniknie maksymalna ilość składników, zawartych w Ultimate Color Bi-Phase. Farbowane włosy potrzebują wyjątkowej ochrony, ponieważ mają tendencję do utarty wilgotności, przesuszenia i nawet puszenia na końcach, kolor zaś stopniowo blaknie. Włosy tracą blask i kondycję. Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase z całą pewnością zapewni włosom to, czego potrzebują po koloryzacji: odżywienia, wzmocnienia, regeneracji i nawilżenia oraz wydobycia koloru.

Odżywka ma objętość 100 ml i w zasadzie nie potrzeba jej wiele, aby nadać piękno włosom. Należy rozpylać ją w lekkiej odległości od głowy, gdyż atomizer działa dosyć mocno i zaraz po naciśnięciu rozpyla dużo preparatu.

Ma ładny, nieco słodki, ale przyjemny i niedrażniący zapach.

PRZEZNACZENIE:

Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase przeznaczona jest do włosów farbowanych. Technologia 3D-Colour-Luminance natychmiast ożywi kolor włosów i podkreśli poszczególne pasma na głowie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat należy wstrząsnąć przed użyciem i rozpylić na włosach wilgotnych, zaraz po umyciu. Aby bardziej podkreślić blask i kolor włosów stosuje się ją na suche włosy, tuż przed ułożeniem fryzury.

ZALETY:

  • dwufazowa formuła zwiększająca skuteczność odżywki
  • olejek z pestek moreli użyty w preparacie
  • zapewnia piękny blask i głęboki kolor włosom farbowanym
  • lekka jak mgiełka, nie obciąża włosów
  • bardzo prosta w użyciu
  • efekt wytrącania się faz preparatu bardzo ciekawie i efektownie wygląda

WADY:

  • uwaga na alkohol w składzie, jest go dosyć dużo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.