OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL

Product Name:OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL
Rating:

Konsumentki, które zaufały produktom Nanoil przekonały się, że twórcy olejku poważnie i profesjonalnie pochodzą do tematu pielęgnacji włosów. Nanoil jest naturalny, pozbawiony parabenów, silikonów i komedogennych substancji, a przy tym niezawodny w pielęgnacji kosmyków. Nie bez przyczyny zdobył zaufanie kobiet i rozgłos na całym świecie. Olejek Nanoil występuje w 3-ch wersjach: każda przeznaczona jest do włosów o innej porowatości, czyli, innymi słowy, o innej strukturze i odmiennych właściwościach. Dzięki temu kosmetyk jest tak precyzyjnie dopasowanym do włosów olejkiem. Jedynym, który budzi zachwyt u stosujących go kobiet.

nanoil

OPIS:

Olejek do włosów Nanoil jest zamknięty w pięknej butelce z czarnego, hartowanego i bardzo wytrzymałego szkła, ma pojemność 100 ml i jest wydajny. Konsystencja ułatwia aplikację produktu, a zapach jest delikatny i bardzo przyjemny: długo utrzymuje się na włosach. Aplikator w postaci pompki działa niezawodnie i ułatwia dawkowanie olejku.

Głównymi składnikami Nanoil są naturalne olejki. Ich zadaniem jest odżywić, ochronić i upiększyć włosy. Mają one również zdolność regeneracji włosów. Najważniejszą właściwością naturalnych olejków jest natomiast zdolność wnikania do wnętrza włosów i idealne dopasowanie do rodzaju porowatości włosów, czyli do ich zewnętrznej struktury. Trzeba wiedzieć, że poszczególne olejki mają różną budowę. Dopasowanie ich do stopnia porowatości włosów jest sztuką. Olejek do włosów Nanoil tworzy perfekcyjny duet z włosami, ponieważ zawiera świetnie skomponowany bilans naturalnych olejków, dostosowany do każdego z trzech rodzajów włosów. Z tej przyczyny olejek Nanoil również ma 3 wersje: każda z nich odpowiada włosom o innej porowatości. To sprawia, że olejek Nanoil jest najlepszym produktem stworzonym i dostosowanym dla potrzeb włosów.

Na stronie Nanoil dokładnie opisano wszystkie trzy rodzaje włosów, uwzględniając ich wygląd, strukturę, właściwości i porowatość, dlatego wybór odpowiedniej wersji oleju nie stwarza żadnego kłopotu. Kobiety najczęściej bardzo dobrze znają swoje włosy i wiedzą jaką wersję Nanoil im dopasować.

Każdy z trzech olejków Nanoil zawiera ponadto dwa unikalne, niespotykane nigdzie indziej innowacyjne kompleksy (kerastim i baicapil), oparte na naturalnych składnikach, które nie tylko przyspieszają wzrost włosów i zapobiegają wypadaniu kosmyków, ale również zagęszczają fryzurę. Kerastim wpływa na szybszy wzrost włosów, a baicapil poprawia krążenie w skórze i stymuluje cebulki do pracy.

Dzięki temu nawet te, które do tej pory były uśpione zaczynają rodzić nowe włosy (tzw. baby hair).

Produkty do włosów Nanoil, oprócz wysokiej klasy naturalnych olejków zawierają również szereg witamin i substancji odpowiadających za zdrowie, piękno i dobrą kondycję pasemek. Należą do nich przede wszystkim: pantenol, keratyna, lanolina oraz jedwab. Ich zadaniem jest nawilżyć i wzmocnić włosy, odbudować ubytki na ich powierzchni, nadać pasemkom blasku i sprężystości, ochronić przed szkodliwym, niszczącym słońcem.

PRZEZNACZENIE:

Do wszystkich rodzajów włosów i każdej porowatości: od grubych i przeciążonych pielęgnacją, które straciły objętość, poprzez cienkie, matowe i puszące się, aż po wyjątkowo zniszczone, rozdwajające się i suche. Nanoil jest również ratunkiem dla wypadających lub przerzedzonych włosów, które nie chcą rosnąć.

SPOSÓB UŻYCIA:

Olejek do włosów Nanoil może być używany na wiele sposobów. To wyjątkowy kosmetyk, dzięki któremu możemy stworzyć idealną pielęgnację włosów, unikalną i w 100% dostosowaną do naszych kosmyków.

Nanoil może być używany na suche i wilgotne włosy, przed myciem głowy lub zaraz po (jako odżywka do włosów bez spłukiwania). Można go nakładać na skórę głowy lub wyłącznie na pasemka – od połowy długości włosów. Olejek Nanoil można dodawać do odżywki, aby spotęgować jej działanie, lub aplikować wyłącznie na końce włosów (w formie serum wzmacniającego ową najbardziej newralgiczną ich część). Zastąpi on również lotion termoochronny i serum kondycjonujące i wygładzające włosy. Podczas stylizacji nabłyszczy włosy, nie przeciążając ich. Olejek do włosów Nanoil zastępuje szereg kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów i sukcesywnie wypiera sztuczne, wysuszające i komedogenne produkty z kobiecej łazienki.

Olejek do włosów Nanoil może być ponadto używany wielokrotnie w ciągu dnia: zawsze wtedy, kiedy włosom potrzeba dawki odżywienia oraz upiększenia.

ZALETY:

 • perfekcyjnie dobrany do rodzaju porowatości włosów
 • ekskluzywne olejki harmonijnie skomponowane i zbilansowane
 • szereg wysokiej klasy składników pielęgnacyjnych
 • unikalne i innowacyjne składniki hamujące wypadanie włosów i przyspieszające ich wzrost
 • zagęszcza fryzurę potęgując jej objętość
 • ułatwia stylizację i upiększa
 • mnogość zastosowań
 • różnorodność aplikacji
 • nadaje się do olejowania skóry głowy
 • pozbawiony parabenów, silikonów i alkoholi
 • piękna butelka, nienaganna pompka dozująca
 • wydajny, o dobrej konsystencji
 • delikatny zapach

WADY:

 • piękna, szklana butelka jest niestety odrobinę śliska; należy uważać, aby nie upadła na podłogę

więcej informacji na stronie: www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.