Pantene Pro-V Intensive Repair

Product Name:Intensive Repair
Rating:

Firma Pantene Pro- V nie chciała zostać w tyle za konkurencją i równie szybko wydała na rynek odżywki do włosów o cechach i konsystencji olejków pielęgnacyjnych. Bardzo nietypowym produktem okazał się Intensive Repair (Olejek odbudowujący keratynę z witaminą E).

Pantene-Pro-V-Intensive-Repair

OPIS:

Intensywnie regenerujący olejek z witaminą E jest kolosalnym zaskoczeniem.

Jest bowiem olejkiem… tylko z nazwy i konsystencji. Ten kosmetyczny fenomen naprawdę wygląda jak olejek: ma odpowiednią barwę i konsystencję, właściwości regeneracyjne i odżywcze, ale w składzie nie widnieje żaden z naturalnych olejków do pielęgnacji.

Jest to trochę mylące. Wchodzimy do drogerii i sięgamy po „olejek”, który według naszych wyobrażeń – zawiera przynajmniej jeden naturalny olej. Zapewne ma też keratynę, ponieważ nazwa tego składnika widnieje na opakowaniu. Trzeba dokładnie wczytać w skład preparatu, żeby dostrzec prawdę: Intensive Repair nie tylko nie posiada w składzie drogocennych olejków, ale również nie zawiera ani grama keratyny. Witamina E zawarta w produkcie jest jej pochodną.

Olejek (?) jest zatem zlepkiem silikonów i chemicznych substancji mających zapewnić regenerację i ochronę UV oraz odpowiadających za konsystencję, kolor i zapach imitujący olejek pielęgnacyjny. Jest to sporo trudu włożone w produkt, który nie spełnia oczekiwań.

PRZEZNACZENIE:

Olejek ma za zadanie pomóc w ułożeniu fryzury i zabezpieczyć włosy przed wysoką temperaturą.

SPOSÓB UŻYCIA:

Kosmetyk nakłada się na umyte włosy od połowy ich długości.

ZALETY:

  • zawiera filtr UV

WADY:

  • nie ma w składzie ani jednego olejku
  • duża ilość silikonów
  • nie ma w składzie keratyny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.