Pantene PRO-V Nature Fusion

Product Name:Nature Fusion
Rating:

Wersja olejku Pantene PRO- V odbudowującego keratynę była niewypałem. Nie zawierała bowiem żadnego z naturalnych, wartościowych olejków pielęgnacyjnych. Czy tak samo jest w przypadku Pantene PRO-V Nature Fusion z olejkiem arganowym?

Pantene-PRO-V-Nature-Fusion

OPIS:

Olejek powstał, by intensywnie regenerować zniszczone i suche włosy. Arganowe oleum zawarte w produkcie ma za zadanie odbudować i wzmocnić włókna włosów i z pewnością lepiej by mu się to udało, gdyby nie było go tak niewiele w preparacie. O wiele więcej miejsca zajmują tu silikony i alkohol.

Produkt poprawi nawilżenie włosów i utworzy na ich powierzchni ochronny film, który je zabezpieczy przed mechanicznymi uszkodzeniami. Włosy zyskują blask. Internautek nie powala niestety na kolana. „jest ok” – piszą kobiety – „gdyby nie ten alkohol”, „neutralnie.”

Faktem jest, że zawarte w produkcie składniki rzeczywiście poprawiają wygląd włosów. Po użyciu Nature Fusion uzyskujemy efekt błyszczących pukli, które łatwiej się układają i są zdyscyplinowane. Oleje nie nadaje się jednak jako regenerująca kuracja. Jest preparatem pomagającym ujarzmić puszące się włosy. Olejek arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil) tworzy ochronną warstwę i uelastycznia włókna włosów, dzięki czemu możemy być spokojne o ich kondycję podczas układania fryzury, szczotkowania i suszenia włosów.

Pantene Pro-V Nature Fusion jest połączeniem dobrodziejstw natury zawartych w olejku z kosmetyczną technologią opracowaną w laboratoriach firmy.

Olejek zamknięty jest w wysokie, smukłej, plastikowej butelce z pompką. Łatwo się aplikuje, ponieważ ma oleistą, ale rzadką konsystencję i dobrze rozprowadza się na włosach.

Niestety czuć w nim dużą ilość alkoholu.

Kosmetyk ma pojemność 100 ml i używany wyłącznie do stylizacji wystarczy na bardzo długo. Pompka działa sprawnie i pozwala zużyć preparat do samego końca. Buteleczkę bardzo dobrze trzyma się w dłoni, ponieważ jest smukła.

PRZEZNACZENIE:

Pantene Pro-V przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Ma odżywić i zabezpieczyć włosy przed wszelkimi uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją (naciąganie i szarpanie włosów) oraz gorącem (ciepły nawiew suszarki, prostownica). Nie jest zalecany jako kuracja olejkiem arganowym, ale świetnie poradzi sobie jako produkt dyscyplinujący i nabłyszczający włosy.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem produktu należy wstrząsnąć butelką. Pantene Pro-V nakładamy na wilgotne i osuszone ręcznikiem włosy zaczynając od połowy ich długości i kierując się w dół.

ZALETY:

  • lekka formuła, nie obciąża włosów
  • sprawna pompka
  • poręczne opakowanie
  • sporo olejku arganowego

WADY:

  • duża ilość alkoholu i silikonów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.