Schwarzkopf Schauma Cream & Oil

Product Name:Schauma Cream & Oil
Rating:

Firma Schwarzkopf chętnie używa naturalnych olejków w różnorodnych produktach. Jeśli więc szukamy produktów wyposażonych w oleje, powinniśmy przejrzeć ofertę firmy. Oprócz gęstych, specjalistycznych olejków, które nie każdy lubi wydała m.in. lekki, bezproblemowy w użyciu spray bez spłukiwania. Co zawiera i jak działa Schauma Cream & Oil?

Schwarzkopf-Schauma-Cream-&-Oil

OPIS:

We wstępie trzeba zaznaczyć, że producent słusznie nazwał ten preparat „odżywką”. Jest to bowiem bardzo delikatny spray o rzadkiej konsystencji. Jej formuła oparta jest na bazie wody. Nie ma nic wspólnego z gęstymi olejami pielęgnującymi włosy. Olej arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil) pojawiający się w składzie nie jest głównym składnikiem, jedynie pielęgnacyjnym dodatkiem, jednym z szeregu innych substancji.

Pojawia się w składzie zaraz po alkoholu i substancjach zapobiegających puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Odżywka ma za zadanie pielęgnować łamliwe i rozdwajające się włosy. Lekka formuła w atomizerze pozwoli równomiernie i delikatnie rozpylić produkt na włosach. Jednocześnie ułatwi drobnym cząsteczkom wniknąć w głąb włosów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wszystkie dobre składniki odżywki dostaną się tam, gdzie powinny. Olej arganowy nawilża i odżywia włosy. Zapewni im ochronę przed wysokimi temperaturami. Zapobiegnie puszeniu się włosów. Staną się elastyczne i pełne blasku.

Produkt jest idealny po myciu włosów, ponieważ bardzo ułatwia rozczesywanie splątanych, wysuszonych kosmyków. Schauma Cream & Oil został ponadto wzbogacony o proteiny, które zadbają o stan włosów i spowolnią procesy starzenia. Wzmacniają wiązania peptydowe między komórkami.

Odżywka będzie idealnym, codziennym uzupełnieniem pielęgnacji włosów. Nie zregeneruje ich, ale zdecydowanie ochroni, zdyscyplinuje i ułatwi układanie. Jest idealna, kiedy szybko chcemy zapewnić włosom blask i piękny wygląd.

Opakowanie wygląda jak spray lub lotion. Odżywka jest płynna, więc dołączony atomizer bardzo ułatwia jej nakładanie. Ma bardzo słodki zapach- rzeczywiście przypominający nieco wanilię. Butelka ma dużą pojemność (200 ml). Atomizer bardzo ładnie rozpyla odżywkę. Aby znalazła się na całych włosach, potrzeba kilkukrotnej aplikacji. Jego wydajność uzależniona jest od indywidualnych potrzeb i długości włosów. Można go bowiem stosować wielokrotnie w ciągu dnia, tak często, jak tego potrzebujemy. Przy włosach ekstremalnie suchych skończy się bardzo szybko.

Bardzo martwi fakt, że w składzie produktu już na drugim miejscu jest komedogenna substancja oraz alkohol.

PRZEZNACZENIE:

Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji … w zasadzie wszystkich rodzajów włosów. Jest świetnym antidotum na rozdwojone końcówki, polubią ją kobiety, które mają długie włosy i potrzebują codziennej porcji ochrony bez obciążania. Wyraźnie poprawi stan łamliwych włosów, ponieważ sprawnie kondycjonuje i nadaje sprężystości.

SPOSÓB UŻYCIA:

Odżywkę należy stosować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, rozpylając ją z bezpiecznej odległości. Lotna mgiełka ma pokryć równomiernie całe włosy.

Można ją też aplikować w ciągu dnia na suche włosy- jeśli tylko odczujemy taką potrzebę. Dobrze nawilża i nabłyszcza, poprawia wygląd włosów.

ZALETY:

  • ultralekka formuła
  • bardzo sprawna, bezproblemowa aplikacja,
  • bardzo dobrze nawilża włosy
  • wyraźnie kondycjonuje
  • idealna na plażę
  • nadaje blasku
  • ułatwia układanie włosów

WADY:

  • uwaga na alkohol w składzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

.